PERSONEL VE ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI PROGRAMI(MOBILE)

SATOS MOBILE, Cep telefonlarından kullanılabilen versiyondur. Bu versiyonda online Araç ve Sürücü denetimleri yapılabilmektedir.
Sahada tespit edilen bir aracın online olarak kime ait olduğu hangi projede hangi güzsergahta çalıştığı, aracın projelerde daha önce hangi servislerde çalıştığı anlık olarak sorgulanabilmnektedir. Buna bağlı olarak anlık olarak araç sahibi aranabilmekte, SMS gönderilebilmekte yada adres defterine kayıt edilebilmektedir.

SATOS MOBILE, Tedarikçilerinizden Muhasebe Cari Hakedişlerine kadar olan süreçlerinizde hatasız hızlı ve kolay bir yönetim sağlar.
Araç ruhsat ve evrak takibi, Sürücü evrak takibi gibi onlarca değişik evraklarınızı yönetir.
Sürücü Araç ve Firmaları kolayca yönetimni sağlar. Malzeme Satın alma, Satış, Sözleşmeler gibi süreçleri yönetir.

SATOS MOBILE, Bunu yanında Yakıt Kartları ve Online yakıt entregrasyonu ile aylık ve anlık olarak yakıt harcamalarını yönetir.

SATOS MOBILE, Muhasebe Cari bazda Hakediş Listeleri, Ödeme Listeleri, Ödemeler, Kesintiler, Genel Firma Hakediş listeleri basitçe yönetilmedtedir.
Kesintiler; Araç Yazısı,Genel Gider, Koltuk Sigortası,SRC, Yol Belgesi gibi bğrçok türde kesinti kalemleri dinamik olarak uygulanabilmektedir.
Araçlar Cari karta bağlanır. Cari bazda aylık hakedişler hesaplanır. Hakediş hesaplamalarında Hakediş, verilen malzemeler, Arvento bedeli, aldığı toplam yakıt, Kesintiler, Cezalar, KDV , Tevkifat gibi detaylı hesaplamar yapılmaktadır.

SATOS MOBILE, Yeni İşe başlama formu, İş bitirme başlama formu, Fiyat değişiklik formu, Güzergah değişiklik formu gibi onlarca form çeşidi bulunmaktadır.
Ayrıca Yakıt Raporları, Çalışma Performas Raporları, Araç ve Sürücü aktivite Rapoları , Firma Çalışma Raporları gibi onlarca detaylı raporlar yer almaktadır.
SMS entegrasyonu ile tüm Personel, Tedarikçi, Sürücü, Cari , Araç Sahipleri içerisinde bilgilendirme yapılmaktadır.

SATOS MOBILE
personel ve öğrenci taşımacılığı yazılımı, hakediş puantaj, ctl,yakıt kartı personel ve öğrenci taşımacılığı yazılımı, hakediş puantaj, ÇETELE,yakıt kartı
personel ve öğrenci taşımacılığı yazılımı, hakediş puantaj, ÇETELE,yakıt kartı